بذر گل عشق در هوای مه آلود
بذر گل عشق در هوای مه آلود
قیمت: 180,000 ریال
خرید
بذر گل عشق در هوای مه آلود
شرح محصول:
تعداد:20 عدد
گل سیاه دانه (به انگلیسی Nigella)
گل سیاه دانه (Nigella) (عشق در هوای مه آلود) توسط یک سری برگچه های ریز احاطه شده است. این برگچه ها یک حالت مه آلود در اطراف گل ایجاد می کنند، به همین دلیل به آن عشق در هوای مه آلود می گویند. گل سیاه دانه ، گل های زیبایی در رنگ های سفید، آبی و صورتی تولید می کند. ارتفاع گل سیاه دانه (عشق در هوای مه آلود) به 38 تا 50 سانتی متر می رسد. گل سیاه دانه را با دیگر گل های یکساله به صورت ترکیبی در حاشیه ها می کارند و برای تزیین حاشیه ها از این گل استفاده می شود. کاشت و مراقبت از گل عشق در هوای مه آلود بسیار آسان است و با گل های زیبایی که تولید می کند مطمئنا ارزش تلاش برای کاشت را دارد. گل سیاه دانه دارای غلاف هایی است که این غلاف ها زیبایی گل را افزایش می دهند. این گل برای درست کردن دسته گل بسیار مناسب است. برای تهیه دسته گل کافی است چند شاخه متفاوت از این گل را در کنار هم قرار دهید و آن گاه یک دسته گل بسیار زیبا خواهید داشت.
چگونگی کاشت سیاه دانه
کاشت گل سیاه دانه بسیار آسان است. بذر این گل در اوایل بهار کاشته می شود. بذر را باید در یک خاک با زهکشی خوب کاشت، مکانی که برای کاشت بذر انتخاب می شود باید یک مکان آفتابی باشد.
گل سیاه دانه در اغلب خاک ها رشد می کند ولی در خاک های غنی و بارور رشد بهتری دارد. دانه های گل سیاه دانه لازم نیست پوشانده شوند.
همچنین توصیه می شود گل سیاه دانه را به صورت ردیفی بکارند . این گل زمان کوتاهی برای گلدهی نیاز دارد. زمانی که گل خشک می شود غلاف دانه مخطط می شود (در سیاه دانه نوع damascena). از این گل به صورت تازه یا خشک شده برای درست کردن دسته گل استفاده می شود و گل مناسبی برای درست کردن دسته گل خشک است.
مراقبت از گل سیاه دانه
مراقبت از گل سیاه دانه (عشق در هوای مه آلود) بسیار آسان است . آبیاری در زمان خشکی باید انجام شود، برای رشد بهتر باید به طور مرتب به خاک مواد مغذی داده شود. برای تشویق رشد، بهتر است گل های پژمرده را از بوته جدا کرد و دانه ها را از غلاف های خشک شده جمع آوری کرد.

» ارسال سفارشات پستی حداکثر 24 تا 48 ساعت پس از واریز وجه توسط پست پیشتاز انجام می شود «

راهنمای کاشت به همراه بسته پستی ارسال می شود

از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر گل عشق در هوای مه آلود
تاریخ ثبت
1399/12/13
تاریخ به روز رسانی
1400/3/3
ابعاد
150 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
180,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه