بذر گل مارگریت
بذر گل مارگریت
قیمت: 145,000 ریال
خرید
بذر گل مارگریت


بذر گل مارگریت
شرح محصول:

تعداد : 20 عدد

گل مارگریت از جمله گیاهان علفی است، که به صورت دائمی کاشت می شود و در برخی موارد به صورت یکساله کاشت می شود. دارای ساقه چوبی است گلهای این گیاه به صورت کلابرگ با دو گلبرگ می باشد. نوعی از گلبرگهای به صورت زبانه ای در رنگهای مختلف سفید، صورتی روشن است و نوعی دیگر گلهای آن لوله مانند می باشد که به صورت دایره در وسط گل ظاهر می شود و زیبای خاصی را به وجود می آورد. دارای ارقام پا کوتاه و پا بلند می باشد. گل مارگریت به گل آفتابگردان شباهت دارد که دارای برگهای دندانه دندانه ریز می باشد.


طرز کاشت بذر گل مارگریت:

گل مارگریت از طریق بذر، تقسیسم بوته و قلمه تکثیر می شود. در روش کاشت بذری در اسفند ماه بذر را در داخل خزانه ای در گلدان می کارند تا رشد کند، پس از آنکه به ارتفاع حدود 8 تا 10 سانتی متر رسید و پس از گذر از فصل سرما در اواسط بهار آن را در زمین اصلی یا گلدان مورد کشت انتقال می دهند. همچنین می توانید در فصل بهار بذر را مستقیم در زمین اصلی بکارید. در تقسیم بوته که معمولا در فصل بهار و پاییز انجام می شود. گیاه کاملا از خاک بیرون آورده می شود و ریشه آن به چندین قسمت تقسیم می شود سپس ریشه ها را در محل های جداگانه ای مورد کشت قرار می دهند. قلمه زنی گیاه مارگریت از ساقه های بدون گل این گیاه می باشد برای رشد بهتر قلمه شاخ و برگ های اضافی گیاه را جدا کرده و آن را در محل مورد نظر بکارید تا رشد کند و ریشه دار شود.

فاصله کاشت بذر: 20 تا 30 سانتی متر می باشد.

عمق کاشت بذر: عمق کاشت بذر 3 میلی متر می باشد.

ارتفاع: ارتفاع این گیاه بین 50 تا یک متر می باشد.

خاک مناسب رشد: یکی ازموارد مهم در رشد گیاه این است که خاک مورد نظر از زهکشی مناسبی برخوردار باشد. برای رشد بهتر این گیاه از خاک سبک استفاده کنید.

دوره بلوغ یا گلدهی: گل مارگریت بسته به زمان کاشت و شرایط اقلیمی از اواسط بهار تا اواسط فصل پاییز گل می دهد.

دمای مناسب رشد: دمای مناسب رشد این گیاه بین 12 تا 22 درجه سانتیگراد می باشد.

مقدار آبدهی: گل مارگریت به آبیاری متوسط و منظمی نیاز دارد.

نور مناسب رشد: گل مارگریت برای رشد و نمو به آفتاب کامل نیاز دارد.

راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم دیدن فرمایید

محصول
بذر گل مارگریت
تاریخ ثبت
1399/10/20
تاریخ به روز رسانی
1401/6/22
ابعاد
155 * 180 * 200 MilliMeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
145,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه