بذر گل هسپریس بانوان
بذر گل هسپریس بانوان
قیمت: 173,000 ریال
خرید
بذر گل هسپریس بانوان


بذر گل هسپریس بانوان
شرح محصول:

تعداد : 10 عدد

گل هسپریس گیاهی علفی و چندساله است که گل های زیبایی در رنگهای مختلف تولید می کند. از طریق بذر تکثیر می شود. برای کاشت در باغ و باغچه مناسب است. هسپریس در زبان یونانی به معنای عصر است. گل های خوشبویی دارد.


مشخصات گیاهی گل هسپریس بانوان/ گل عصر

گل هسپریس گیاهی زیبا و زینتی است که به صورت گیاهی علفی در بیشتر مناطق رشد می کند. هسیریس در زبان یونانی به معنای عصر است و چون گلهای این گیاه به هنگام عصر عطر خاصی دارند به آن گل هسپریس یا گل عصر می گویند. گل های خوشبویی دارد و برای کاشت در باغ و باغچه مناسب است. گیاهی چندساله است.

نام علمی و انگلیسی این گیاه Hesperis matronalis است که گل های زیبای 4 تا 6 گلبرگی در رنگهای مختلف تولید می کند که به هنگام شکفتن منظره زیبایی را نمایان می کند. برگ های سبز رنگی دارد و ساقه آن نیز علفی است. توجه داشته باشید که این گیاه در بیشتر مناطق به صورت خودرو رشد می کند. ساقه ای این گیاه به صورت چندگانه و قائم و به صورت کرکدار است. این گیاه در سال اول رشد شاخ و برگ زیادی را تولید می کند. گلهای زیبا و خوش رنگ این گیاه در انتهای ساقه گل دهنده گیاه ظاهر می شوند.


طرز کاشت بذر گل هسپریس بانوان / گل عصر

گل هسپریس بانوان یا گل عصر از طریق بذر تکثیر می شود. در کاشت بذری ابتدا بذرهای این گیاه را در گلدانی مناسب بکارید و توجه داشته باشید که گلدان دارای زهکشی خوبی باشد. پس از کاشت بذر روی آن را با خاک نرمی بپوشانید. گیاه را آبیاری کنید و روی آن را با نایلون روشنی بپوشانید تا رطوبت گیاه حفظ شود، چرا که رطوبت سبب تسریع در جوانه زنی گیاه می شود. پس از گذشت 10 تا 20 روز در دما 20 تا 25 درجه سانتی گراد بذر گیاه جوانه می زند و شروع به رشد می کند، از رشد سریعی برخوردار است و پس از گذشت دو ماه شروع به گلدهی می کند.

راهنمای کاشت در بسته پستی ارسال می شود


از سایر محصولات ما هم با کلیک کردن دیدن فرمایید

محصول
بذر گل هسپریس بانوان
تاریخ ثبت
1399/10/19
تاریخ به روز رسانی
1400/10/27
ابعاد
160 * 180 * 200 Centimeter
وزن
200 Gram
گارانتی
تضمین کیفیت
قیمت
173,000 ریال
فروشنده

خرید سوال از فروشنده 

سایر محصولات این گروه